KOTOLNE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

- Kondenzačný kotol Buderus Logamax Plus GB 24 V2

Takto sme vystavali kotolňu pre zákazníka. Rozvody kúrenia sú ťahané uhlíkovou oceľou. Srdcom vykurovacieho systému je kondenzačný kotol BUderus Logamax Plus GB072-24 V2. so zásobníkom na teplú vodu tiež od Buderusu. Logalus s120TÚV.

- Plynový Kondenzačný kotol Buderus Logamax Plus + zásobník Buderus.  Uhlíková oceľ

Aby mal zákazník teplo vo svojej firme, realizovali sme kompletnú inštaláciu kúrenia. Inštalovali sme kondenzačný kotol Buderus Logamax Plus GB072-24 V2 s externym nepriamoohrievanym zasobnikom 125l TUV tiež od Buderusu. Rozvody kúrenia sú tvorené z vysoko kvalitnej ocele s nízkym obsahom uhlíka. Z vonkajšej strany je materiál pozinkovaný a tak poskytuje antikoróznu ochranu. Rozvody tohto typu majú  dlhú životnosť a bezporuchovosť .

- Výmena starého kotla za nový plynový, kondenzačný kotol Buderus Logamax Plus GB

Inštalácia prebehla v staršom rodinnom dome v ktorom bola realizovaná kompletná rekonštrukcia rozvodov vody a kúrenia. Výber sme zvolili vďaka jeho spolahlivosti a všestrannosti. Má široký rozsah nadstavení a tak sa dokáže prispôsobiť špecifickým požiadavkam zákazníka na teplú vodu a vykurovanie. S touto schopnosťou dokáže ušetriť výdaje za ohrev vody a kúrenie. Kotol je sám o sebe elegantný a kompaktný. V spodnej časti sa nachádza LCD display, ktorý ulahčuje manipuláciu s ním.

Ako zásobník teplej vody sme zvolili BUDERUS Logalux S120/5, ktorý je vyrobený zo špeciálnych materiálov na báze termoglazúry. Voda sa v zásobníku stáva hygienickejšia.K tomu dopomáha aj vykurovací had vo vnútri, ktorý siaha až po dno. Tým ohrieva vodu rovnomerne a zabraňuje rastu mikroorganizmov. Bojler je vybavený magnéziovou anódou, ktorá bráni korózií. Tú však treba v dvojročných intervaloch vizuálne kontrolovať. A pre správne fungovanie, podľa opotrebenia vymeniť.

- Bojler / Ohrievač vody Tatramat "obojživelník"

Inštalácia kombinovaného ohrievaču vody Tatramat kombi, závesný LOVK 200. Takzvaný “obojživelník” v budove ktorá je využívaná na firemné účely.
Ide o 200 litrový ležaty zásobník pre prípravu TUV s elektrickým dohrevom, na ktorý sa dá pripojiť kotol na tuhé palivo,plyn alebo ohrievať TUV za pomoci solárnej zostavy.

- Komplet vykurovací systém v obchodnom dome Wiessman 32kw

Pri nakupovaní chcete mať tiež teplúčko, a tak sme realizovali kompletnú montáž kúrenia. Kotol Wiessman vitodenus 200W 32kw.

prev next

- Kotolňa obchodné centrum 

- Plynový kondenzačný kotol Junkers Premium Plus 22 WD120 D

Vymienali sme starý kotol za nový. Pre rodinný dom sme zvolili zostavu JUNKERS-Bosch ZSB 22-3 CE , ktorá obsahovala plynový kondenzačný kotol  Junkers PREMIUM PLUS 22-3 CE so zásobníkom teplej vody  Zásobník WD 120 B a s ekvitermickým regulátorom CW100.